Що є причиною,а що наслідком: 1.ідеологічні лідери,їхній авторитет і впливовість ?
Що є причиною,а що наслідком:
1.ідеологічні лідери,їхній авторитет і впливовість ??ормують соціальну базу суспільно-політичних рухів
2.настрої та очікування певних соціальних верств породжують виникнення тих чи інших ідеологічних систем та суспільно-політичних рухів
Відповідь обґрунтувати
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Напиши пожалуйста по русски а то ничего не понела и скинь в сообщения я обязательно помогут!;) ы