Що зробити, щоб школярам було цікавіше вчитися і відпочивати?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якби я був призидентом України,я б приділив увагу школярам,бо діти це наше майбутне. В шкільних закладах обов'язково зробити басейни,спортивні зали та дитячі майданчики на подвір'ї. Зробити програму обліну між школярами з-за кордону і українськими школярами,Таким чином уроки іноземної мови вивчалися б з задоволенням,адже діти зможуть викокистовувати свої знання на практиці.