Шевченкiвськiвський вiрш це-

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
поезія, яка не помре ніколи. Шевченко на зараз дуже сучасний письменник. Хоч він і помер, але його вірші читають донині. Шевченко не помре ніколи, і поезія його житиме вічно.
Гость
Шевченківський вірш — це група віршових розмірів, побудованих на народній чотирискладовій стопі, що з найбільшою довершеністю були розроблені Т. Шевченком. Розміри шевченківського вірша розрізняються між собою за числом складів, яке є обов'язковою постійною ознакою кожного з них: 14-складник, 11-складник, 10-складник тощо.