Шукаю цитати до образів головних героїв(Карпо,Омелько,Маруся,Лаврін) твору "Кайдашева Сім`я"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кайдашиха — повнувата, поважна в руках, вираз обличчя то сердитий, то улесливий — залежно від обставин.Кайдаш — сутулий, худий, в очах — вічна заклопотаність  і похмільна туга.Карпо — високий, кремезний, завжди насуплений.Лаврін — стрункий, усміхнений, погляд лагідний, відкритий.Мотря — дебела, моторна, завзята, у погляді — рішучість.Мелашка — невисока, худенька, тонкої вроди, очі усміхнені, трохи сумні.