Швидкість лижника після спуску з гори становить 10 м\с, а кінетична енергія кДж. Визначте масу лижника та висоту гори. Тертям знехтувати.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
дано V=10 м/с   Eк= ......     m- ?    h- ? 1)  E=m*V^2/2 m=2*E/V^2 очевидно что для решения нужна энергия 2) так как Тертям знехтувати. то m*V^2/2=m*g*h h=V^2/2*g=10*10/20=5 м