Шынайыдостык.Оз досым туралы.и т.д короче достык туралы шыгаррмма керек.Комектесе аласыздарма? ертенге.Только прошу не скопируйте с интернета...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Əркімнің өз жан досы болады.Менің жан досым -НАЗЕРКЕ.Мен оны сыйлаймын.Біз екеуміз мектепке бірге барып,бірге келеміз.Менің Назеркемен өткен уақытым өте көңілді өтеді."Доссыз адам,тұзсыз тағам деген мақал бекер айтылмаған.