Синаксичний розбір речення:Сонечко встає, і в росі трава, біля школи в нас зацвітають віти.

Синаксичний розбір речення: Сонечко встає, і в росі трава, біля школи в нас зацвітають віти.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сонечко(іменник, підмет___) встає(дієслово, присудок====),і (сполучник) в (прийменник) росі( ім., додаток _ _ _) трава(ім., підмет), біля(прийм.) школи(ім.,обаставина)в(приймн.) нас(займенник.додаток_ _ _ ) зацвітають(дієслово, присудок) віти( ім., підмет) !!! біля школи підкреслити однією лінією з крапкою _._._. (обставина місця) Речення: розповідне, неокличне, складне, складнопідрядне Перше речення {Сонечко встає, і в росі трава}- просте,двоскладне,неповне, поширене, ускладнене однорідними підметами ( сонечко що робить? -встає, трава що робить?- встає) друге речення{біля школи в нас зацвітають віти}- просте,повне, двоскладне, поширене, неускладнене.