Синоніми до фразеологізмів і їх значення; Гріти руки – Зуби гострити – Зарубати на носі – І вухом не вести – З вогню та в полум’я – Дбати про свою шкуру – Гайки підкрутити – Нуль без палочки – Іти на дно –

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Гріти руки - наживатися нечесно Зуби гострити –  прагнути зроббити неприємність Зарубати на носі –  запам'ятати І вухом не вести – ставитись байдуже З вогню та в полум’я – з однієї не­приємності в іншу, ще гіршу. Дбати про свою шкуру –  думає тільки про себе Гайки підкрутити – посилювати вимоги Нуль без палочки – нічого не вартий Іти на дно –______