Синонiми до слiв: друг, галас, обличча, смiх, краiна, алфавiт, чорногуз, лiнивий, смiливий.Скласти 3 речення дiбраними сининiмами....

Синонiми до слiв: друг, галас, обличча, смiх, краiна, алфавiт, чорногуз, лiнивий, смiливий. Скласти 3 речення дiбраними сининiмами....
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
друг-товарищ, галас-гомін, обліччя-лице, сміх-регіт, країна-держава,алфавіт-абетка, чорногуз-лелека, лінивий-ледащий, сміливий-хоробрий. Ми з товарищами полюбляємо грати в футбол. У першому класі ми вивчали абетку.  Лелека звив гніздо високо на дереві.