Синоніми до слів ЛАГІДНО,ТІШИЛАСЬ,ЧИСТІ.ВИСНАЖИЛИСЯ Помогите пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Пестливо, ніжно, ласкаво, добре.2)радіти, утішатися, радуватися.3)не брудний, не забруднений, не замащений, не заплямований, незаплямлений, праведний 4)суворий, набридливий, нав'язливий, навратливий, надокучливий, назолистий, вичерпний, стомливий, спустошливий.