Синоніми до слова промовляють, джмелять,шелестить, тільки червона, у споччинку, височить, чатуэ, жевріло, неподалік, самотнэ вогнище, збезлюдніли, розбурхано, колись, обвалився, уламок, простір, обрій, виткнувся ріжечок, помітної

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
промовляють - говорять, балакають джмелять - джужчать шелестить - шуршить у спочинку - відпочиває височить - простягається угору чатує- чекає жевріло - тліло неподалік - недалеко самотнє - одиноке вогнище - полум'я збезлюдніти - обезлюдніти (?) розбурхано - розлютити колись - давно обвалився - обрушився уламок - частина обрій - горизонт виткнувся - висмикнувся ріжечок - кутик помітної - добре видимої