Синонимы антонимы к словам близько зопалу наодынци радисно швыдко

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
близько - синоніми: неподалік, поряд.               - антонім: далеко. швидко  - синонім: швидесенько,скоро.                  антонім: повільно радісно - синонім: весело.                 антонім: сумно наодинці - синонім: самотність.                    антонім: в колективі