Синтаксчний розбір. 1. Зробив добро для тебе чоловік- ти вдячний будь йому повік. 2. Зробив добро ти чоловіку-приємно буде вам обом. 3. Не прагни тільки, щоб довіку за це він став твоїм рабом.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. (Спонукальне, неокличне, просте, поширене) 2. (Розповiдне, неокличне, складне, поширене) 3. (Спонукальне, неокличне, просте, поширене)                                                      Вроде-бы так.