Синтаксичний розбір речення : Який боєць не знаходив для себе в українській пісн?

Синтаксичний розбір речення : Який боєць не знаходив для себе в українській пісн?? сили і завзяття ,бойової щедрості ,любові до народу ,презирства до ворога і до смерті .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
    Який(означення) боєць(підмет) не знаходив(присудок) для себе(додаток) в українській(означення) пісні(обставина) сили і завзяття, бойової щедрості, любові до народу, презирства до ворога і до смерті(однорідні додатки).               Речення розповідне, неокличне, двоскладне, поширене,  повне, ускладнене однорідними членами речення(додатками)