Синтаксичний розбір речень:     В українській мові є гордовиті відмінки. Не бажають допомоги прийменників. Виконують граматичну працю в реченні самі.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
відмінки-підмет є-присудок мові-обставина гордовиті, українській-означення   не бажають-присудок допомоги, прийменників-додаток   виконують-присудок в реченні-обставина граматичну-означення працю, самі-додаток