Синтаксичний розбір речення - До найрозповсюдженіших діагнозів належать :серцевий напад, травма коліна та запалення легенів.
Синтаксичний розбір речення - До найрозповсюдженіших
діагнозів належать :серцевий напад, травма коліна та запалення легенів.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відредагувати речення. До найрозповсюдженіших діагнозів належать: серцевий напад,травма коліна та запалення легенів. Золоті ворота – пам’ятка ХІ століття. Ми зайняли перше місце в конкурсі на кращий малюнок,а ось наші сусіди зазнали поразки,бо не мають досвіду.