Синтаксичний розбір речення і аналіз речення. в мене сьогодні сталися невигоди. я прийшла в гості і побачила таку гарну при гарну управлену кішку. Ми грали в гру в піжмурки і меня треба було десь критися.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 розповідне,неокличне,просте,двоскладне.повне 2 розповідне,неокличне,просте ускладнене(однорідними),двоскладне,повне 3 розповідне неокличне,складносурядне єднальне    1 ч - двоскладне повне    2 ч -двоскладне повне