Синтаксичний розбір речення: " Я дуже хочу побувати на Одещині!"
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я - прост.підмет, вираж. особов. займ.; хочу побувати - складений дієсл. прис. (допоміжне дієслово у формі тепер. часу, перш. особи, одн., дійсн. спос. + інфінітив - носій основного лексичного значення); дуже - обставина міри й ступ.(прислівник); на Одещині - обставина місця (іменник у формі місцевого відмінка+ прийменник). Речення просте, розповідне, окличне. двоскладне, поширене, неускладнене, прямий пор. слів.