Синтаксичнмй розбір речення.   "Десь у хлібах кричав перепел і туман стелився од річки. "

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кричав-присудок, підкреслюємо двома лініями,  перепел-підмет, підкреслюємо однією лінією, туман-підмет-підкреслюємо однією лінією, стелився-присудок, підкреслюємо двома лініями, од річки-обставина, підкреслюємо риска-крапка, десь у хлібах-обставина-риска-крапка. Речення розповідне, складне, сполучникове, складносурядне з єднальним звязком. 1частина-Десь у хлібах кричав перепел-просте речення, двоскладне, поширене, повне, неускладнене. 2 частина-Туман стелився од річки-просте речення, двоскладне, поширене, повне, неускладнене