Сиропчик для підгодовування птахів взимку назбирав 27 мішечків гарбузового насіння,кавунових зерняток на 4 мішечки більше,а соняшникового насіння на 3 мішечки менше,ніж мішечків з кавуновими зернятками.Постав питання до задачі ...
Сиропчик для підгодовування птахів взимку назбирав 27 мішечків гарбузового насіння,кавунових зерняток на 4 мішечки більше,а соняшникового насіння на 3 мішечки менше,ніж мішечків з кавуновими зернятками.Постав питання до задачі так,щоб вона розвязувалася на три дій.Розвяжи задачу.
Ответ(ы) на вопрос:
1)27+4=31(м) кавунових зерняток 2)31-3=28(м) соняшникового насіння 3)28-27=1(м) Питання:На скільки пакетиків соняшникового насіння було більше,ніж гарбузового.