Сізофова праця це авгієві стайні це танталові муки це гордіїв вузол це пояснить фразеологізми
Сізофова праця це
авгієві стайні це
танталові муки це
гордіїв вузол це
пояснить фразеологізми
Ответ(ы) на вопрос:
сізифова праця - це тяжка марна робота (діяльність);авгієві стайні - це дуже брудне приміщення, безлад в справах, нестерпний бруд в певному місці;
танталові муки - це нескінченні страшні нестерпні страждання; гордіїв вузол - це складна заплутана ситуація, "розрубати гордіїв вузол" - розрішити складну ситуація, знайти вихід (рішення).