Скаладіть речення з поданими звертаннями, щоб вони стояли на початку, в середині та в кінці речення.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Миколо, чи не міг би допомогти мені сьогодні з домашнім завданням? Чи не міг би допомогти мені, Миколо, сьогодні з домашнім завданням? Чи не міг би допомогти мені сьогодні з домашнім завданням, Милоко?