Скажи по татарскии Ты в казань едеш на автобусе Ты в деревню едиш на машине ты живеш в высоком доме В казани живут твои друзья

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Син Казанга едешь автобуста. Син авылга едешь машинада. Син яшисең бүген югары йортында. Казанда яши твои дуслар. А если говорить про себя то будет так: Мин Казанга автобуста йөрим. Мин авылга машинада йөрим. Мин яшим югары йортында. Казанда яши минем дусларым.