Скажіть 5 про добрі спрпви

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Добрі справи-це всеж таки добро. Добрі справи проявляються навіть у тому, що ти прибереш у своїй кімнаті. Не задумуйся, про те чи потрібно тобі робити добрі справи. Добрі справи- це безкорисна допомога. Твори ДОБРО!
Гость
Здавна люди поділялися на дві частини добро і зло.Ті люди які давали іншім людям їжу, притулок, воду, одяг та інше. Робили добрі справи.Ще були люди які відбирали це все у інших, вони робили погані справи.Всетаки добро перемагало. Не обов'язково давати всім одяг, треба тільки сказати теплі слова.Це вже гарний вчинок!!! Тож давайте будемо берегти добро!!!!