Скажіть будь ласка прислівя з словами: безкорисливий, безлад, ніколи, віддалятися, відцвітати, нелогічний

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 У корысти всегда рожа бескорыстна. Краще свій безлад, ніж чужий порядок.  Излишние порядки те же беспорядки. Беспорядочный человек не проживет в добре век. Где слово с делом расходится, там непорядки водятся. (украинская). Лінивому все ніколи  Добра праця ніколи не пропадає.  Від меча рана загоїться, а від лихого слова — ніколи. Вода все сполоще, тільки злого слова ніколи. Той ніколи не матиме справжніх дру­ зів, хто боїться мати ворогів