Скажите,что это не так.1.They want to go to Vladimir........... to go to Vladimir.2.They can go to Vladimir........... go to Vladimir.3.He lives in Vladimir........... in Vladimir.4.He's got a friend in Vladimir........... a fr...

Скажите,что это не так. 1.They want to go to Vladimir. .......... to go to Vladimir. 2.They can go to Vladimir. .......... go to Vladimir. 3.He lives in Vladimir. .......... in Vladimir. 4.He's got a friend in Vladimir. .......... a friend in Vladimir. 5.It's his house. .......... his house.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) They don't wanna 2) They can't 3)He doesn't lives 4)he hasn't got 5) it is not his house
Гость
1.They don`t want to go to Vladimir. 2.They can`t go to Vladimir. 3.He doesn`t live in Vladimir. 4.He hasn`t got a friend in Vladimir. 5.It isn`t his house.