Сказка мишка (автор:богдан лепкий) вопросы по сказке 1.Чи справедливим є кінець казки?(обгрунтуйте відповідь) 2.Чого навчає казка? 3.Хто викликає більше симпатій у казці:люди чи тварини?Як ви вважаєте ,чому автор наділив найбіл...

Сказка мишка (автор:богдан лепкий) вопросы по сказке 1.Чи справедливим є кінець казки?(обгрунтуйте відповідь) 2.Чого навчає казка? 3.Хто викликає більше симпатій у казці:люди чи тварини?Як ви вважаєте ,чому автор наділив найбільшою мудрістю саме маленьку сіру істоту?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Так тому що мишка хтіла допомогти своїм ну господарям  Шо гроші злоті потрібно від цього позбуватись  Тварини тому шо вони допомогаять людям  Тому що вона одна хто зуміла ,,як можна так сказати ,погристи гроші ,,,ну короче вона сама сама чотінька