Схарактеризуйте Ассоль. Що свідчить про поетмчність і душевну красу дівчини?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Паспорт-характеристика образу Ассоль Родина. Батько Лонгрен, колишній моряк, мати Мері, померла      Соціальний статус, матеріальний стан. Донька моряка, бідна Дитинство. Самотність серед людей. Тільки батько був для неї близькою людиною й створював атмосферу любові й родинного тепла. Заняття, уміння: господарювала вдома, шила, допомагала продавати іграшки, спілкувалася з природою, мріяла Ставлення оточуючих. Більшість людей не розуміли її і не прагнули зрозуміти. Тільки батькове серце билося в унісон із серцем Ассоль. Сприйняття навколишнього світу. Відчувала красу природи, яка була для неї живою істотою, поетично сприймала оточуючий світ, у ній жило дві дівчини: одна донька матроса й ремісника, друга — «живий вірш». Риси характеру: Мрійлива, романтична, добра, працьовита, сильна духом, любить природу і розуміє її; турботлива донька Складові щастя: віра в мрію; оптимізм; здатність протистояти труднощам; передчуття дива
Гость
Ассоль було вже 5 років,і батько починав все мякіше і мякіше усміхатися,дивлячись на її знервоване,добре обличчя,коли,сидячи в нього на колінах,вона трудилася над таємницею застібнутого жилета чи забавно напевала матроські пісні. Дівчинка росла без подруг.Граючись,діти проганяли Ассоль,якщо вона до них наближалася.