Схрещування між собою білих норок з темними да потомство зі світлмм забарвленням

Схрещування між собою білих норок з темними да потомство зі світлмм забарвленнямз чорним хрестом на спині(кохинурові норки). Схрещування між собою білих норок дає біле потомство, а схрещування між собою темних норок- темне. Яке буде потомство від схрещування кохинурових норок з білими?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А - білі а - чорні АА - білі АА - кохінурові АА - чорні Р: Аа х АА G: А, а А F: АА, Аа Тобто, 50% - білі, 50% - кохінурові