Склабиться по два речения зI словами минуте,вiйськовий,розумний так,щоб у первому реченнI вони були iманниками,а в другому прикметниками

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
минуле знаходить нові стежки до моєї голови. військовий повертвася до батьківського дому. розумний завжди виграє сильного. минуле століття будо дуже тяжким для нашого народу. військовий табір затримався в полі ще на два дні. розумний хлопчик вміє поводитись з речами.