Складений диесливний присудок е в реченни А) Снаряди почали вже падати в ричку Б) Хиба е хто на свити крилатиший за людину? В) Народ росте,и множится,и дие Г) И нехай наше життя буде чудесною писнею

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А - Снаряди вже почали падати в річку.  Підмет -Снаряди  Присудок -почали,падати Б - Хіба є хто на світі, крилатіший за людину? Підмет - ВІДСУТНІЙ Присудок - є (може бути виражене як тире) В - Народ росте, і множиться, і діє. Підмет -Народ Присудок -росте,множиться,діє (однорідні члени речення) Г - І нехай наше життя буде чудесною піснею! Підмет-життя Присудок-буде (є в іншій формі) піснею