Склади 3 речення з новими словами й засторілими словами на вибір

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Важка це робота бути скудельник. Робота моєї мрії драгоман І розклався Київ на величних широтах Борисфену 2) Серед своїх друзів й однолітків у мене є власний нік Я вирішив стати самовисованцем висуновши свою кандидатуру на президенство школи Іноді на вулицях нашого міста ходять омбудсмене