Склади діалог,можливий після екскурсіі до іншого міста або після цікавого шкільного свята .Використай частки вігуки,підкресли іх.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В автобусі після екскурсії _ Катруся тобі що тобі найбільше сподобалось в музеї? -- Ой Маринко навіть не запитуй! МЕні сподобалось все! Але найбільше мені сподобалось речі з часів війни , різні патрони  та частини різних танків. --Мені також це сподобалось. А які красиві там  вишиванки!!! --Ой просто неймовірні!  -- Чула ?Через тиждень також поїдем на екскурсію! -- Ой що справді? --Так, мені Олена Іванівна говорила. -- А куди ми поїдем вона тобі часом не сказала? -- Вона сказала поїдем да Карпатського історичного музею! -- Ой здорово! А ти поїдеш?  --Звичайно! А ті? -- Ті ще запитуеш?Звичайно ж поїду!  -- Там напевно ще цікавіше! А ходімо запітаемо в Олени Іванівни  чи довго туди їхати!