Склади і запиши продовження діалогу. Розмовляють двоє друзів. - Склади і запиши продовження діалогу. Розмовляють двоє друзів. - Кажуть, що кожна людина повинна залишити після себе добрий слід. Я вже знаю, що я зроблю. Як тро...

Склади і запиши продовження діалогу. Розмовляють двоє друзів. - Склади і запиши продовження діалогу. Розмовляють двоє друзів. - Кажуть, що кожна людина повинна залишити після себе добрий слід. Я вже знаю, що я зроблю. Як трохи підросту, то почну засаджувати деревами і кущами отой пстир. І там виросте гайок. А в тому гайку я збудую... Я ще не знаю, що саме збудую, але точно знаю, що там діти влаштовуватимуть фантастичні ігри... - Е... Я ще про таке не думаю... Ще рано... - ...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-я так не вважаю, адже творити добро ми можемо з самого дитинства! -тоді я б хотів написати книгу для дітей, щоб вони змалку могли розуміти де добро та зло. - ой, це чудова ідея -почнімо ж її реалізовувати!