Склади і запиши розповідь про день який тобі більше запамятався (4-5 речень)\

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мені найбільше запам ятався день коли мені виповнилося 7 років!цу була неділя.Ясний безхмарний ранок чекав коли я прокинусь.Коли я прокинувся на мене чекав приемний сюрприз!на моєму столі стола величезна коробка огорнута в яскравий папір із синім бантом.І тут в мою кімнату зайшла мама  з усмішкою на лиці.Вона підушла до мого ліжка і привітала мене з моїм днем народженням.МЕНІ ДУЖЕ КОРТІЛО ПОДИВИТИСЯ ЩО В ВЕЛИЧЕЗНІЙ КОРОБЦІ НА СТОЛІ,АЛЕ МАМА СКАЗАЛА ЩО ІЇ Я РОЗГОРНУ ВВЕЧЕРІ.поснідавши я з моєю сімєю поїхали до зоопарку!Цу було фантастично.Ввечері повернувшись з зоопарку я швидко побіг до себе в кімноту.Але крім величезного подарунка на столі ще з явився красивий торт!Я спочатку відніс торт матусі і сів розпаковувати подарунок.В тій коробкі були ролики!Ролики які я так довго хотів!Після цього я пішов їсти св ятковий торт.Він був надзвичайно смачним.Вже було досить пізно і я пішов до ліжка.Це був найкращий день в моєму житті!