Склади і запиши розповідь про свій улюблений навчальний предмет у школі (5-7 речень). (Если сможете напишите на украинском языке про урок математика) Пожалуйста, очень срочно!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менi подобается математика. Чому вiн менi так подобаеться? Як на мене, вiн дуже цiкавий тим, що потребуе уваги А також хорошого розумiння матерiалу. Розвива€ пам'ять, бо щоб правильно розв'язати той, чи iнший приклад треба пам'ятати усе, що вчив до цього.  Математика мiй улюблений предмет!
Гость
Я люблю математику. Вона весела та пізнавальна. Без математики не можна й уявити життя.