Склади і запиши розповідь про вечір .під час підготовки використай подані слова.дивний,добрий ,задумливий,лагідний,спокіний,чарівливо-ніжний,чарівливо-тихий

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вечір колихав мене...Вечір,чарівливо-тихий,..чарівливо-ніжний....Він надає мені силу...добро...спокій....Зірки на небі,неймовірно гарні,місяць світить мені прямо у віконце,розповідає мені добру казочку,вечір,дає мені лагідний ,спокійний,солодкий сон...