Склади і запиши текст-міркувння ,, Чому треба бути уважним на уроці?" ( 5-7 речень).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На мою думку, на уроці треба бути максимально уважним. Бо все треба запам'ятовувати , щоб бути грамотним . Для того щоб все запам'ятати, потрібно почути і зрозуміти . На уроці потрібно сидіти тихо і спокійно , щоб все почути, подумати і постаратися запам'ятати . Також на уроці потрібно бути уважним щоб не допустити помилку , наприклад в написанні слів , пропозицій, тексту або ж просто слів учителя .Увага , присутня на уроці , допоможе в майбутньому . Коли учень уважно слухає розповідь вчителя , він більше запам'ятовує матеріал