Склади і запиши текст-росповідь - "Моя кімната", використовуючи слова: кімната, вікно, двері, квартирка, стеля, стіни, шафа, стіл, стілець, ліжко. Не забувай до іменників добирати прикметники. Дотримуйся структури тексту.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У меня е власна кiмната . Вона , як мала квартирка . Стеля там блакитна . Поряд шафи е лiжко . Стiни кольору соньця . Також там е стiл та стiлець . Бiли них стоiть шафа . Останнiй предмет у моiй кiмнатi це мое лiжко . Ось така в мене гарна кiмната