Склади казку про лісову школу(письмово).На малюнку зображена сова-вчитель з указкою,за партою сидять лисичка з зайчиком.Здалеку добігає ведмедик з портфелем,...
Ответ(ы) на вопрос:
Наступив ранок!Встало сонечко,а з нею вси лисови дитлахи.В лисовий школи вчаться зайчик Вуханчик,лисичка Сестричка та ведмедик Братик.Починаеться перший урок,який буде вести Сова.Вси силы за парты та починають разом читати литеры,яки написала вчителька на дошци.В лисовий школи вси вчители вчать дитрчок и це приносить им задоволення,а дитям знання!