Склади міркування (5-6 речень) на тему "Мати - найдорожча людина" дам 25 балов.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мати -це людина яка виростила нас з малечку. Піклувалась та дбала про нас .іноді деякі люди не цінують свою маму і потім про це дуже шкодують.Для мене мати найдорожча людина у світі. Люди будь-ласка цінуйте своїх батьків. Вони найдорожче що є у вашому житті. Не булоб ваших батьків не булоб і вас.
Гость
Мати-це мабуть, найдороща людина в нашому житті. Мамо, мати, матінко, голубонько.... Ці слова ми згадаємо і не раз, і не два в житті, адже вона завжди подасть нам руку допомоги в найскладніші моменти. Навіть якщо матері немає біля нас, ми віримо, що вона почує та захистить. Іноді матері настільки переймаються своїми дітьми, що навіть забувають про себе. Отже, бережіть своїх матерів і ніколи не забувайте про них.