Склади міркування 5 речень на тему як допомогти стати Осі доброю? Терміново!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Колись Бджола і Оса були подругами. Але після зустрічі з дітьми , Бджола пробачила їх, а Оса затаїла образу і мстила людям  при всякій нагоді.   Оса може стати доброю. По-перше, їй  потрібно пробачити  ворогів і себе , і полюбити всіх оточуючих . Таким чином  вона  звільнить місце  від злості і образ для любові і радості.  По-друге, Осі  потрібно  робити добрі справи, і у неї з’являться нові друзі. По-третє, їй треба бути вдячною Богу за те , що у неї є-за крила, якими вона може літати, за сонячну погоду і за запашні квіти. По-четверте, часто усміхатися. Усмішка творить дива. Ці поради дуже прості, але для того, щоб дотримуватися їх, Осі  необхідна самодисципліна і  бажання стати добрішою.