Склади невеличку розповiдь (5-6 речень) на тему меньше меньше Моя улюблена книга больше больше

Склади невеличку розповiдь (5-6 речень) на тему <<Моя улюблена книга>>
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Моя улюблена книга Червоні вітрила!Ця книга дуже чарівна і цікава.Там дуже цікавий сюжет.Чудові і добрі герої.Книга вчить вірити в диво як Ассоль. Мені дуже сподобалася ця книга!Раджу всім прочитати її.
Гость
                   Моя улюблена книга   Моя улюблена книга - це "Дві талісмани".   Мені вона дуже сподобалась. В ній багато різних несподіванок та пригод. Хлопчик том потрапив до гір. Там він виживав з стаприми чоловіками. Потім після декількох літ виживання, вони всеж вижили, та потрапили додому.