Склади памятку для дошкільнят і молодших школярів про те , як слід поводитися під час відпочинку в лісі.У памятці використай такі дієслова: не ламати,не кидати, не смітити, не розпалювати, не шкодити, не ловити, не залишати: зб...

Склади памятку для дошкільнят і молодших школярів про те , як слід поводитися під час відпочинку в лісі.У памятці використай такі дієслова: не ламати,не кидати, не смітити, не розпалювати, не шкодити, не ловити, не залишати: збирати, зрізати,піднімати.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Перебуваючи у лісі, слід дотримуватись наступних правил:  1. Не ламати деоев та кущів.  2. Не кидати каміння у птахів.  3. Не смітити.  4. Не розпалювати багаття.  5. Не шкодити гнізда птахів .  6. Не ловити комах  7. Не залишати свої речі у лісі.  8. Не збирати гриби та ягоди. Вони можуть бути отруйними.  9. Не зрізати квітів, адже вони можуть бути занесеними до Червоної книги. 10. Не піднімати з землі невідомі предмети.
Гость
Не розкидувати сміття Не полювати на тварин