Склади речення з словами : футбол, теніс, хокей; танець,гопак , козак, вальс.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
на стадіоні грали у футбол я люблю грати у теніс по телевізору показували хокей  цей танець мені сподобався найбільше гопак-український танець мій брат справжній козак на останньому дзвонику обов'язково танцюють вальс
Гость
Футболісти дуже гарно грають в футбол... Змагання по тенісу відбудуться через неділю... Я вмію грати в хокей.... На святі ми танцювали танець і він був дуже красивим... Наші хлопці вміють танцювати гопак... Козак це найсильніший хлопець... Мені найбільше подобається танцювати вальс....