Склади речення зі словами, спільнокореневими із словом золотиться

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Золотиться - корінь золот.   Осінь вкрила дерева листям золотим. Золотий ланцюзок добре пасував Олені до її вечірньої сукні. Радується серце та душа, коли очі дивляться на красу поля золотавої пшениці.
Гость
Ми з татом подарували мамі золотий кулончик.   Сонечко ласкаво пригріває золотавим  промінням . На мені була сукня золотистого кольору.