Склади росповідь про ластівку за запитаннями 1 Чи живуть ластівки у ваших краях? 2.Де люблять гніздитися ластівки в сільскій місцевості? 3.Чим вигодовують вони своїх малят? 4 Чи відлітають вони на зиму у вирій? 5.Коли повертают...

Склади росповідь про ластівку за запитаннями 1 Чи живуть ластівки у ваших краях? 2.Де люблять гніздитися ластівки в сільскій місцевості? 3.Чим вигодовують вони своїх малят? 4 Чи відлітають вони на зиму у вирій? 5.Коли повертаються ластівки з теплих країв до своїх домівок? 6.Як ти зі своїми товаришами готуешся до зустрічі птахів?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ластівки живуть у наших краях. Вони люблять робити свої гнізда у сільських сараях. Малят ластівка годує комахами, які спіймає. На зиму усі ластівки відлітають у теплі краї, а навесні повертаються. Ми з товаришами лагодимо різні дерев"яні будиночки для птахів і розвішуємо їх на деревах.