Склади самостійно загадку про місяць чи сонце,вживаючи прикметники

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Рогатий, а не бик, Пливе, а не качка. (Місяць) Не електрика, не газ –  Світить всюди в нічний час. (Місяць) Срібну скибку кавуна Видно уночі з вікна. Що це? (Місяць) За горами, за лісами золотий кружок встає. (Сонце) Удень сяє, вночі зникає. (Сонце) Усі його люблять, усі чекають. А хто подивиться – кожен скривиться. (Сонце)
Гость
Як настане день-деньочок, В небі котиться клубочок. Ой там нитки не прості, Сяють, наче золоті! Вийшли б гарні рукавиці І мені, й моїй сестриці. Жаль, його не досягти, Рукавичок не сплести.ВідповідьВипливає з-за гори, Загляда у всі двори, Сіє, сіє позолоту, Всіх скликає на роботу, Осяває все навкруг Чарівний червоний круг. Доня дивиться в віконце: - Тату, тату, сходить…ВідповідьВ спеку песику і киці Гриць приніс води з криниці. Ті прибігли: ну й біда! З миски зникла вся вода! Хто це воду випив? Хто це? Здогадались, дітки: …ВідповідьКотилось котильце, Котильце-барильце, То вище і вище, То нижче і нижче. Закидало в віконце Золоте волоконце.  4-варіанти