Складi слова написати разом або через дефiсТонна:кiлометр людино:годинопасажира::кiлометрхлiб:сiльучитель:словесник пiв:вiдрапояснити правопис
Складi слова написати разом або через дефiс
Тонна:кiлометр
людино:годино
пасажира::кiлометр
хлiб:сiль
учитель:словесник
пiв:вiдра
пояснити правопис
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тонна-кілометр ,людино-година ,пасажира-кілометр -пишуться через дефіс складні іменники які означають одиниці виміру.Хліб-сіль- пишуться через дефіс слова ,які близькі за значенням і мають єдине поняття.Учитель-словесник -іменники ,що означають спеціальності або професії.Піввідра-пишеться разом, коли першою частиною яких є частини-пів-