Склади текст-розповідь за малюнком на тему «Вже повсюди йде весна»

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вже повсюди йде весна, щастя й радість розсипа. Все прокинутись вже встигло, й робота вже достигла. Україно, прокидайся, сили й волі набирайся, досить вже відпочивати вже пора і працювати. Вже повсюди йде весна, красу природи розкрива, вже пташки і прилетіли  і свою пісню защебетіли.
Гость
Вже настала весна.Усе зазеленило разквитае травичка й квіти.Є маленьки листочки на деревах.Птахи прилітають з вріїв.Вже повсюди весна.